Back

WRH Group

WRH_Logo

Walter Reist Holding

Walter Reist holding je inovativní průmyslové a servisní společnost, která má v průběhu posledních 60 let, etablovala jako jak technologie a vedoucí postavení na trhu. Jako poskytovatel integrovaných dopravních systémů, WRH používá tento základní pravomoc získat přístup pro všechna průmyslová odvětví. Tento rodinný podnik je nezávislý a jeho finanční síla umožňuje nadprůměrných investice do pohybu společnost kupředu.

ferag_ohne_4c_vect

Ferag

Ferag AG, se sídlem v Hinwil v kantonu Curych, je rodinný-vlastněné švýcarská společnost specializující se na vývoj a výrobu dopravních systémy a systémy zpracování v grafickém a direct mailingu, stejně jako o celkové INTRALOGISTICKÉ řešení ve všech odvětvích spolu se softwarem pro řízení a vizualizaci procesů všeho druhu.

wrh_global_logo

WRH Global

WRH Global AG je společnost, která se specializuje na prodej, obchodu a služeb. Po celém světě, zhruba dvaceti dceřiných společností a agentur v celé řadě průmyslových odvětví, jsou zodpovědné za pěstování na trhu a péče o zákazníky. Jsou určeny k sloužit jako platforma pro spuštění efektivní reklamní formáty. Globální přítomnost v kombinaci s lokální blízkostí k zákazníkům umožňuje nejrůznější požadavky, které musí být splněny při poskytování příslušné služby.

Logo Lilienberg

Lilienberg Foundation

Lilienberg Nadace je Reist rodinné nadace oddaná podpoře podnikání. Ermatingen u Bodamského jezera je dějištěm pravidelných akcí, které mají ve svém středu výměnu názorů a diskuse o politických, obchodních, sociálních a kulturních tématech. Se svými high-class konference, hotelových a restauračních zařízení, Lilienberg Foundation je unikátní prostředí.